Przedstawiamy najnowszy
konkurs Gry-Online
Fotelpunk2117

Nagrody

Dla trzech najlepszych prac przewidziane są nagrody w postaci foteli
SPC Gear z linii GAMING - zwycięzcy będą mogli wybrać model i kolor!

I miejsce

Nagrodami za zajęcie pierwszych trzech miejsc są fotele SPC GEAR z linii GAMING.

SPC Gear

SPC Gear to polska marka, wywodząca się z SilentiumPC, tworzona przez specjalistów i entuzjastów z branży komputerowej. Produkty SPC Gear zostały stworzone z myślą o wymagających graczach, którzy oczekują maksymalnej wygody podczas intensywnych rozgrywek.

Linia GAMING

Wszystkie modele foteli z linii GAMING to produkty wysokiej klasy, które zapewniają nie tylko wysoką jakość wykonania, najlepsze materiały, dbałość o szczegóły, jak również rozbudowane funkcje. Fotele z tej serii wyposażone są w zaawansowany mechanizm MULTILOCK siedziska oraz podłokietniki typu 4D, z możliwością regulacji we wszystkich kierunkach. Nie byłoby to możliwe bez specjalnego, ergonomicznego kształtu oraz dodatkowych poduszek (na odcinku lędźwiowym oraz szyjnym), które pomagają utrzymać właściwą pozycję siedzącą. Pomaga w tym również zimna pianka, z której wykonano siedzisko i oparcie. Zachowuje ona odpowiedni kształt nawet po długim czasie użytkowania.

Najważniejszym elementem wyróżniającym fotele SPC Gear w swoim segmencie jest siedzisko i oparcie, które korzystają z pasów zamiast często stosowanej deski. Zapewnia to komfort oraz wysokie walory użytkowe przez bardzo długi czas. Za wysoką sztywność konstrukcji odpowiada stalowy szkielet. Utrzymuje on całą konstrukcję i zapewnia stabilne użytkowanie nawet przy maksymalnym odchyleniu siedziska – do 170 stopni.

Obie serie foteli zostały wyposażone w miękkie kółka, które nie rysują podłogi. Kubełkowy design nawiązuje do sportowych foteli samochodowych, które znane są z wygody oraz atrakcyjnego wyglądu. Dzięki temu fotele SPC Gear wyróżniają się na tle typowego wyposażenia biura lub pokoju gracza.